EST ENG PYC

Via Livonica Energiatuur

 

Via Livonica Energiatuur on suunatud teelistele, kes on nii vaimse kui füüsilise energia ja kosutuse otsinguil.  Kuuepäevase reisi kestel külastame pühakodasid Tartus, Setomaal  (sh Petseri kloostris), kuid leiame aega ka aktiivseteks tegevusteks vabas õhus ning looduslikeks spaa-hoolitsusteks. Reisi lõpuks oleme puhanud nii kehalt kui ka vaimult ning õppinud tundma Euroopa üht kultuuriliselt ainulaadsemat piirkonda.   

Kestus: 7 päeva (bussiga)

Distants (km): 244 km (35 km / päev)

 

Marsruut:

Tartu  –  Värska  – Petseri –  Obinitsa -  Vastseliina – Haanja – Kubija  - Tartu

 

Loe lähemalt...

 

Näidisprogramm

1. Päev: Tartu. Reis algab linnaekskursiooniga Tartus, mille käigus külastame mitmeid kirikuid (sh Jaani kirik, katoliku kirik, Pauluse kirik). Päeva teises pooles võtame ette jalgsimatka Tartu linnas (nt Jänese matkarada) või lähistel.  Ööbime Loodus BIO Spas.

2. Päev. Tervendavad protseduurid Loodus BIO Spas

3. Päev: Värska. Värska Püha Georgiose kiriku ja Seto Talumuuseumi külastused. Jalgsimatk Pikalombi matkarajal. Ööbime Värska Sanatooriumis.

4. Päev. Tervendavad protseduurid Värska Sanatooriumis. Veekeskuse külastus ja/või jalgsimatk. Ööbime Värska Sanatooriumis.   

5. Päev – Petseri ja Irboska. Petseri kloostri ja Irboska kindluse külastus. Ööbime Kubija Hotell-LoodusSPA-s.

6. Päev – Kubija. Tervendavad hoolitsused ja protseduurid. Jalgsi- või rattamatk lähipiirkonnas. Ööbime Kubija Hotell-Loodusspaas.

7. Päev : Haanja – Obinitsa – Tartu. Külastame Suure Munamäe vaatetorni Haanjas, Seto Ateljee-Galeriid Obinitsas ning degusteerime traditsioonilisi seto roogasid Taarka Tarõs.  Matkame Piusa ürgoru matkarajal. Lõpetame reisi Tartus

 
e1d1af ;